Nr katalogowy: 122

Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż z górskiego miasteczka, 1938

olej, płótno, 58 x 71 cm;
sygn. p. d.: j. Hrynkowski. 1938