18 maja 2023

Wielcy - Małym, Artyści pomagają zwierzętom XV Aukcja Charytatywna

Aukcja: 18 maja 2023.

Oficjalne otwarcie aukcji: godzina 18:00,

licytacja rozpocznie sie o godzinie 19:00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Misją akcji jest przede wszystkim propagowanie adopcji zwierząt bezdomnych pozostających w schroniskach i domach tymczasowych. W każdym roku w wyniku akcji wybrane najuboższe schroniska w Polsce otrzymują pomoc doraźną w postaci darów, karmy, leków, zabiegów weterynaryjnych, innych niezbędnych środków niezbędnych dla przetrwania. Patronką honorową Akcji jest Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda.

Pomysłodawcami akcji są Beata Pawelczyk-Błasiak i Piotr Piasecki. Głównym beneficjentem jest Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA, która dokonuje podziału wszystkich środków i darów pomiędzy schroniska objęte pomocą: Schronisko dla Zwierząt w: Korabiewicach, w Łodzi (ul. Marmurowa), Skierniewicach, Gliwicach, Przytulisko w Głownie, Schronisko Canis w Kruszewie, Fundację Ostatnia Szansa w Boguszycach i Schronisko w Tomaszowie Mazowieckim.  W tym roku pomocą objęte jest ponad 1600 psów, 700 kotów i 50 innych zwierząt (w tym koni, zwierząt gospodarskich).

źródło: czasnawnetrze.pl

WIRTUALNY SPACER PO WYSTAWIE

Kontakt w sprawie ofert:

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Jak licytować?

- bezpośrednio, tj. biorąc udział w licytacji w naszej siedzibie: Warszawa, ul. Karowa 31 (dla osób, które odwiedzają nas po raz pierwszy istnieje możliwość pomocy ze strony naszego pracownika).

- poprzez zlecenie telefonicznie. Licytacja przebiega za pośrednictwem telefonu, gdzie pracownik Domu Aukcyjnego łączy się z klientem przy wybranym obiekcie, informuje go o aktualnej cenie i przekazuje aukcjonerowi w imieniu klienta proponowane przebicia ceny. (pobierz formularz zlecenia telefonicznego

- poprzez zlecenie stałe. Klient zgłasza limit kwoty na wybrany przedmiot, a pracownik Domu Aukcyjnego licytuje go do z góry ustalonej sumy lub mniejszej, jeśli licytacja przebiega poniżej limitu (informacja o limicie zlecenia jest poufna). (Pobierz formularz zlecenia stałego)

- za pośrednictwem portalu internetowego www.artinfo.pl

- on-line za pośrednictwem aplikacji i portalu onebid, możliwość licytacji wybranej pozycji w czasie rzeczywistym.

MISIA ŁUKASIEWICZ

1
Puszcza. Nokturn - Olchówka, 2023 ecolina, papier; 23 x 31 cm.;
sygn. p. d.: MŁ
Cena sprzedaży 4 000 zł

MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK (ur. 1948)

2
Okaryna, 2023 akwarela, papier; 57 x: 38 cm.;
sygn. p. g.: FranciszekMaśluszczak2023
Cena sprzedaży 3 500 zł

MARTYNA CZECH

3
Serce królika, 2023 olej, akryl, płótno; 140 x 80 cm.;
opisany na odwrocie: Martyna Czech „Serce królika“ 140 x 80 CM, olej & akryl 2023
Cena sprzedaży 15 000 zł

PAWLAK WŁODZIMIERZ (ur. 1957)

4
Pomnik Chulanki, 2023 drewno, metal, guma; 32 x 23 x 27 cm.;
opisany na spodzie: WŁODZIMIERZ PAWLAK POMNIK CHULANKI / PROJEKT OGONA MATEUSZ PAWLAK / RZEŹBA / DREWNO,METAL,GUMA/ 32 x
Cena sprzedaży 4 000 zł

SOBCZYK MAREK

5
ISSKUSTWO GUCUŁOW, 2006 tempera jajkowa, tektura; 50 x 70 cm.;
opisany na odwrocie: Marek Sobczyk 2006 ISSKUSTWO GUCUŁOW temp. jajk. 50 x 70 cm
Cena sprzedaży 4 000 zł

MIECZYSŁAW WASILEWSKI (1942)

6
Smile, 2023 tusz, papier; 30 x 21 cm.;
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
Cena sprzedaży 1 500 zł

MIECZYSŁAW WASILEWSKI (1942)

7
Poire, 2023 tusz, papier; 30 x 21 cm.;
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
Cena sprzedaży 1 000 zł

KATARZYNA JĘDRYSIK-CASTELLINI (1974)

8
Arlekin z Jamajką, 2021 akryl, płótno; 40 x 30 cm.;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
Cena sprzedaży 3 500 zł

MICHAŁ ZABOROWSKI (1960)

9
Miś, 2023 technika mieszana, papier; 140 x 83 cm.;
sygn. p. d.: M. Zaborowski
Cena sprzedaży 4 500 zł

ANNA GRUSZCZYŃSKA (1964)

10
Prawdziwa miłość, 2022 olej, płótno; 70 x 100 cm.;
sygn. p. d.: A
Cena sprzedaży 5 500 zł

STANISŁAW MŁODOŻENIEC (1953)

11
COOL CAT, 2022 olej, płótno; 40 x 50 cm.;
sygn. p. g.: S.M ‘22
Cena sprzedaży 4 500 zł

JÓZEF WILKOŃ (1930)

12
Kiedy przepędzam te konie to jakby za nimi gonię, 2021 technika mieszana, tusz, tempera, akryl, pastel, papier; 31 x 41 cm.;
sygn. p. d.: J Wilkoń 21.6.2021
Cena sprzedaży 15 000 zł

PIOTR MŁODOŻENIEC (1956)

13
A 7/18, 2018-2022 (Nr 13) olej, płótno; 46 x 38 cm.;
sygn. p. d.: PM ‘18
Cena sprzedaży 3 000 zł

KATARZYNA KARPOWICZ (1985)

14
Przyjaźń, 2022 olej, płótno; 40 x 50 cm.;
sygn. p.d.: Kat. Karpowicz 22
Cena sprzedaży 14 000 zł

BOGNA GNIAZDOWSKA (1964)

15
Pies- Sen Beksia, 2017 olej, płótno; 80 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG 7
Cena sprzedaży 4 000 zł

JACEK ŁYDŻBA (1966)

16
Gołąb, 2022 olej, płótno; 80 x 60 cm.;
opis na odwrocie: JACEK ŁYDŻBA 2022 GOŁĄB oraz pieczęć JACEK ŁYDŻBA 2022
Cena sprzedaży 3 000 zł

OLBIŃSKI RAFAŁ (ur. 1947)

17
Amazonka, 2022 ołówek, papier; 50 x 70 cm.;
sygn. l. d.: Olbiński 2022
Cena sprzedaży 10 000 zł

JÓZEF PANFIL (1958)

18
Motyw z San Galgano, 2022 akryl, płótno; 20 x 15 cm.;
sygn. p. d.: PANFIL
Cena sprzedaży 7 000 zł

SYLVESTER GREY (1970)

19
The Shinig VII, Venetian Lagun, 2020 wydruk pigmentowy, papier archiwalny 320g.; 25 x 37 cm.;
sygn. p. d.: Sylvester Grey ‘2020
Cena sprzedaży 2 000 zł

KASPER AX (1980)

20
Tina, 2019 cienkopis, karton; 29,7 x 21 cm.;
sygn.: TINA 9.3.2019 KASPER AX
Cena sprzedaży 2 000 zł

TOMASZ RUT (1961)

21
Arnold & Butterfly pastel, papier; 61 x 45,7 cm.;
sygn. p. d.: TR
Cena sprzedaży 4 000 zł

CZESŁAW CZAPLIŃSKI (1953)

22
Tina Turner, 3 IX 1986, New York, 1986 fotografia, odbitka cyfrowa, pianka;70 x 50 cm.;
sygn. l. d.: Czesław Czapliński
Cena sprzedaży 2 000 zł

WIESŁAW SZAMOCKI (1956)

23
Dmuchawce, 2003/2020 grafika cyfrowa, papier; 70 x 100 cm.;
sygn. l. d.: Wiesław Szamocki
Cena sprzedaży 2 000 zł

MONIKA OSIECKA (1965)

24
Balet III, 2022 brąz patynowany; wys. 27 cm. wys. podstawy 3 cm
sygn. na podstawie: MONIKA /OSIECKA/2022
Cena sprzedaży 4 000 zł

ARTUR PRZEBINDOWSKI (1967)

25
Mustang 2023 akryl, płótno; 40 x 60 cm.;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI
Cena sprzedaży 3 500 zł

TOMASZ DOMINIK (1955)

26
Jesienna ballada, 2003 akwarela, papier; 20 x 29 cm.;
sygn. l. d.: „Jesienna ballada“, akwarela
Cena sprzedaży 2 500 zł

Z.M. DOWGIAŁŁO (1961)

27
Konie, 1983 węgiel, akryl, papier; 33 x 48,3 cm.;
sygn. p. d.: 83 Z M Dowgiałło
Cena sprzedaży 2 000 zł

FRANCISCO PERO DOMEYKO (1981)

28
Untitled, 2022 technika mieszana, papier; 48 x 36 cm.;
sygn. p. d.: Pero 2022
Cena sprzedaży 3 000 zł

OLGA WOLNIAK (1957)

29
Merhaba, 2022 olej, płótno; 100 x 100 cm.;
opis na odwrocie: OLGA WOLNIAK „MERHABA“ 2022 OL/PŁ. DYWAN OL/PŁ 100 X 100 CM
Cena sprzedaży 9 000 zł

RAF TARNAWSKI (1953)

30
Agata 3, edycja 5, 2023 żywica, sznurek, mączka czerwonego marmuru; 30 x 20 x 18 cm.;
Cena sprzedaży 2 500 zł

MONIKA SZWED (1978)

31
Globalny Bank Nasion – odwilż,2023 pastel olejny/papier,; 63 x 42 cm
Sygn. Brak
Cena sprzedaży 3 500 zł

GRUPA TWOŻYWO (ZAŁ. 1995)

32
Gdzie jest Nepal, 2010 szablon, druk, papier; 64 x 45 cm.;
Sygn. Brak
Cena sprzedaży 2 000 zł

GRZEGORZ ŚMIGIELSKI (1960)

33
Logo WIELCY MAŁYM - szkic , 2023 Logo WIELCY MAŁYM szkic - G. ŚMIGIELSKI, 2022
olej, płótno; 30 x 20 cm.;
Cena sprzedaży 1 000 zł

TOMASZ GÓRNICKI (1986)

34
Pingwin Bo, 2018 brąz patynowany; wys. 15 cm;
Cena sprzedaży 3 500 zł

RYSZARD GRZYB (1956)

35
Pędząc przez łąkę bez zastanowienia 2022 akwarela, papier; 46 x 30,5 cm.;
sygn. p. d.: “Pędząc przez łąkę bez zastanowienia”, Ryszard Grzyb, akwarela, 2022
Cena sprzedaży 3 500 zł

WIKTOR GUTT (1949)

36
Cudjo wydruk na papierze archiwalnym.; 61 x 40 cm
Sygn. brak
Cena sprzedaży 1 000 zł