Nr katalogowy: 10

ANNA GRUSZCZYŃSKA (1964)

Nr katalogowy: 10

Prawdziwa miłość, 2022

olej, płótno; 70 x 100 cm.;
sygn. p. d.: A
Cena sprzedaży 5 500 zł