Nr katalogowy: 29

OLGA WOLNIAK (1957)

Nr katalogowy: 29

Merhaba, 2022

olej, płótno; 100 x 100 cm.;
opis na odwrocie: OLGA WOLNIAK „MERHABA“ 2022 OL/PŁ. DYWAN OL/PŁ 100 X 100 CM
Cena sprzedaży 9 000 zł