Nr katalogowy: 26

TOMASZ DOMINIK (1955)

Nr katalogowy: 26

Jesienna ballada, 2003

akwarela, papier; 20 x 29 cm.;
sygn. l. d.: „Jesienna ballada“, akwarela
Cena sprzedaży 2 500 zł