Nr katalogowy: 14

KATARZYNA KARPOWICZ (1985)

Nr katalogowy: 14

Przyjaźń, 2022

olej, płótno; 40 x 50 cm.;
sygn. p.d.: Kat. Karpowicz 22
Cena sprzedaży 14 000 zł