Nr katalogowy: 16

JACEK ŁYDŻBA (1966)

Nr katalogowy: 16

Gołąb, 2022

olej, płótno; 80 x 60 cm.;
opis na odwrocie: JACEK ŁYDŻBA 2022 GOŁĄB oraz pieczęć JACEK ŁYDŻBA 2022
Cena sprzedaży 3 000 zł