Nr katalogowy: 33

GRZEGORZ ŚMIGIELSKI (1960)

Nr katalogowy: 33

Logo WIELCY MAŁYM - szkic , 2023

Logo WIELCY MAŁYM szkic - G. ŚMIGIELSKI, 2022
olej, płótno; 30 x 20 cm.;
Cena sprzedaży 1 000 zł