Nr katalogowy: 15

BOGNA GNIAZDOWSKA (1964)

Nr katalogowy: 15

Pies- Sen Beksia, 2017

olej, płótno; 80 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG 7
Cena sprzedaży 4 000 zł