Nr katalogowy: 3

MARTYNA CZECH

Nr katalogowy: 3

Serce królika, 2023

olej, akryl, płótno; 140 x 80 cm.;
opisany na odwrocie: Martyna Czech „Serce królika“ 140 x 80 CM, olej & akryl 2023
Cena sprzedaży 15 000 zł