Nr katalogowy: 2

MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 2

Okaryna, 2023

akwarela, papier; 57 x: 38 cm.;
sygn. p. g.: FranciszekMaśluszczak2023
Cena sprzedaży 3 500 zł