Nr katalogowy: 18

JÓZEF PANFIL (1958)

Nr katalogowy: 18

Motyw z San Galgano, 2022

akryl, płótno; 20 x 15 cm.;
sygn. p. d.: PANFIL
Cena sprzedaży 7 000 zł