Nr katalogowy: 11

STANISŁAW MŁODOŻENIEC (1953)

Nr katalogowy: 11

COOL CAT, 2022

olej, płótno; 40 x 50 cm.;
sygn. p. g.: S.M ‘22
Cena sprzedaży 4 500 zł