Nr katalogowy: 13

PIOTR MŁODOŻENIEC (1956)

Nr katalogowy: 13

A 7/18, 2018-2022 (Nr 13)

olej, płótno; 46 x 38 cm.;
sygn. p. d.: PM ‘18
Cena sprzedaży 3 000 zł