Nr katalogowy: 25

ARTUR PRZEBINDOWSKI (1967)

Nr katalogowy: 25

Mustang 2023

akryl, płótno; 40 x 60 cm.;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI
Cena sprzedaży 3 500 zł