Nr katalogowy: 35

RYSZARD GRZYB (1956)

Nr katalogowy: 35

Pędząc przez łąkę bez zastanowienia 2022

akwarela, papier; 46 x 30,5 cm.;
sygn. p. d.: “Pędząc przez łąkę bez zastanowienia”, Ryszard Grzyb, akwarela, 2022
Cena sprzedaży 3 500 zł