Nr katalogowy: 8

KATARZYNA JĘDRYSIK-CASTELLINI (1974)

Nr katalogowy: 8

Arlekin z Jamajką, 2021

akryl, płótno; 40 x 30 cm.;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
Cena sprzedaży 3 500 zł