17 marca 2021

Aukcja: 17 marca godz. 19.30

Informujemy, że od tej aukcji prowizja aukcyjna wynosi 20%

Zachęcamy do składania ofert aukcyjnych.

Obiekty można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.

Zlecenia aukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: +48 605 325 918

Katarzyna Marciniak
k.marciniak@rempex.pl
tel.: +48 669 111 109

Ewelina GRABOWSKA (ur. 1992)

349
Rainbow - Splash, 2020 akryl, płótno; 76 x 115 cm;
sygn. l. d.: GRABOWSKA;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

350
Wiosna, 2017 akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: 17 / E.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

351
Kompozycja, 2017 akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: 17 / E. Stunżans.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Tomasz CICHOWSKI (ur. 1971)

352
Bez tytułu, 2013 olej, płótno; 75 x 57 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: T. Cichowski 2013.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tomasz CICHOWSKI (ur. 1971)

353
Bez tytułu, 2020 olej, płótno; 60 45 cm;
na odwrocie opisany: T. CICHOWSKI 2020.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)

354
Kompozycja, 1990 olej, płótno; 153 x 128 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: FC / SPRYCHA 1990.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Grzegorz WRÓBLEWSKI (ur. 1962)

355
Razem, 2013 akryl, płótno; 120 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: Grzegorz Wróblewski / "RAZEM" / 2013.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

356
Libian Sea, 2018 olej, płótno;125 x 98 cm;
sygn. i dat. p. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Natalia KOZARZEWSKA (ur. 1979)

357
Latarnia w Nafplio, 2021 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: LATARNIA W NAFPLIO 2/2021 / ROK POWSTANIA 2021 / 50 X 50 CM, AKRYL NA PŁÓTNIE / NATALIA KOZARZEWSKA.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Tomasz CHUDZIK (ur. 1963)

358
Trzciny II, z cyklu: Obrazy wody, 1999 ołówek, papier; 53 x 75,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany . p. d.: "Trzcinowisko" Chudzik Tomasz Obrazy wody 99 / 00 rys. oł.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tomasz CHUDZIK (ur. 1963)

359
Pejzaż morski I, z cyklu: Obrazy wody, 2000 akwaforta, miękki werniks, sucha igła, mezzotinta, papier; 48 x 63,5 cm (odcisk płyty), 52 x 73 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Chudzik Toma
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Grzegorz WNĘK (UR. 1974)

360
Maszyna 4, 2004 olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Andrzej GRABOWSKI (ur. 1962)

361
Etno - dyptyk, 2020 akryl, płótno; 80 x 60 cm (każde z płócien);
sygn. i dat. na jednej pracy śr. d.: A.Grabowski / 2020 r.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

362
Cloudy Bay, 2017 olej, olej w sztyfcie, płótno; 40 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kalina / Horoń / Vienne / 2017.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Viola TYCZ (UR. 1973)

363
Connecting 3, 2018 akryl, płyta HDF; 33 x 34 cm;
na odwrocie autorski certyfikat autentyczności z informacją o pracy i sygnaturą.
estymacja: 1 000 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Viola TYCZ (UR. 1973)

364
Obrazek 1500+ 2, 2017 akryl, płyta HDF; 51,5 x 60 cm;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 300 zł

Wojciech MATUSIK (ur. 1977)

365
Bez tytułu, 2020 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 68,5 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: MATUSIK.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Wojciech MATUSIK (ur. 1977)

366
Bez tytułu, 2020 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 70 x 78 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: MATUSIK.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Ilona Irmina IWAŃSKA (ur. 1959)

367
Galaktyczna noc, 2009 olej, akryl, płótno; 114 x 146 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: 2009 / KIN / 203 / ilona / irmina / iwańska;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

368
Gorączka złota, 2015 technika mieszana, olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Tomasz WITKOWSKI (ur. 1978)

369
Para XI, 2016 olej, płótno; 90 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: PARA XI / T. WITKOWSKI / 2016.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł

Julia HALAN

370
Nareszcie razem, 2021 tempera, olej, złoto, srebro, płótno lniane; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: HALAN / 2021;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

371
Bez tytułu (72),1990 akryl, płótno; 80 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz 90;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 300 zł

372
Bez tytułu (24), 1992 akryl, płótno; 23 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz 92;
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena oferowana 800 zł

Wiesław SZAMBORSKI (ur. 1941)

373
Cud nad górami, 1991 akryl, płótno; 53 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szamborski 91
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 2 100 zł

Juliusz NARZYŃSKI (UR. 1934)

374
Pokój z widokiem zamienię II, 2015 olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2015.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Juliusz NARZYŃSKI (UR. 1934)

375
Pejzaż z północy, 2015 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jul. Narzyński / (..) 2015.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

376
Grób, 1977 olej, płótno, 100 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: B.MASSALSKA "GRÓB" 160x100 1977; na odwrocie nalepki: BWA Sopot, Biennale Sztuki Gdańskiej 1979;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

377
Syreny, 1973 olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napisy autorskie oraz nalepka z MN w Gdańsku z wystawy pośmiertnej z 1983 roku
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Zbigniew CICHOWSKI (1913-1984)

378
Morze olej, płótno; 81 x 91 cm;
sygn. p. d.: Zb Cichowski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

379
Macierzyństwo V, 1966 olej, płótno; 100 x 45 cm;
opisany na odwrocie: 1966 / WŁADYSŁAW / POPIELARCZYK / "MACIERZYŃSTWO V”.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł

Autor nieokreślony, XX w.

380
Kompozycja strukturalna technika mieszana, płótno; 27,5 x 19 cm.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907 LUB 1915 - 2002)

381
Miasteczko olej, płótno; 64,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska;
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

382
Nad Motławą, 1978 olej, karton naklejona na płytę; 19 x 33 cm;
sygn. p. d.: W. Zakrzewski;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

383
Ogród, 1973 olej, tektura; 28 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Zakrzewski oraz dat. p. d.: 1973.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Wiktor GÓRKA (1922-2004)

384
Pejzaż, 1980 pastel, papier żeberkowy; 32,5 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Górka / 80.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Wiktor GÓRKA (1922-2004)

385
Pejzaż, 1991 pastel, papier żeberkowy; 63 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. Górka 91.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

KLIMEK LUDWIK (1912 - 1992)

386
Wiosna, 1975 akwarela, gwasz, papier; 60 x 45 cm;
sygn. i dat. l. d.: Klimek 75;
estymacja: 2 600 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł

KLIMEK LUDWIK (1912 - 1992)

387
Śniadanie na trawie, 1972 olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: Klimek 72;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

388
Roscigno, Via Pecori, 2010 olej, płótno; 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: SV [w czworokącie];
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

389
Trzystrunowy kwiatowy dom, 2019 akryl, płótno; 55 x 45 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

390
Franck - Portret mężczyzny olej, sklejka; 36,5 x 28,5 cm;
sygn. wraz z dedykacją l. d.: á mon cher ami / Franck / ZLandau (sygnatura ucięta).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Karol ADLER (ur. 1936)

391
Owoce w koszu olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: K. Adler;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Karol ADLER (ur. 1936)

392
Kwiaty w wazonie olej, płótno; 27,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: K. Adler.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Jerzy KOŁACZ (1938-2009)

393
Martwa natura olej, płótno; 49,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: JKołacz;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Lutka PINK (1906-1998)

394
Kompozycja olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: LUTKA PINK;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Paul MAIK (1894-1985)

395
Ogród, 1955 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: Paul Maik 1955;
estymacja: 2 600 - 3 100 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

396
Madonna z Dzieciątkiem gwasz, papier jasnokremowy; 18,5 x 14,8 cm (w świetle passe-partout);
p. d. pieczęć z atelier artysty: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912-1981.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena oferowana 1 000 zł