Nr katalogowy: 390

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 390

Franck - Portret mężczyzny

olej, sklejka; 36,5 x 28,5 cm;
sygn. wraz z dedykacją l. d.: á mon cher ami / Franck / ZLandau (sygnatura ucięta).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 800 zł