Nr katalogowy: 359

Tomasz CHUDZIK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 359

Pejzaż morski I, z cyklu: Obrazy wody, 2000

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, mezzotinta, papier; 48 x 63,5 cm (odcisk płyty), 52 x 73 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Chudzik Toma
estymacja: 1 500 - 1 800 zł