Nr katalogowy: 361

Andrzej GRABOWSKI (ur. 1962)

Nr katalogowy: 361

Etno - dyptyk, 2020

akryl, płótno; 80 x 60 cm (każde z płócien);
sygn. i dat. na jednej pracy śr. d.: A.Grabowski / 2020 r.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł