Nr katalogowy: 351

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

Nr katalogowy: 351

Kompozycja, 2017

akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: 17 / E. Stunżans.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł