Nr katalogowy: 394

Lutka PINK (1906-1998)

Nr katalogowy: 394

Kompozycja

olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: LUTKA PINK;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł