Nr katalogowy: 362

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

Nr katalogowy: 362

Cloudy Bay, 2017

olej, olej w sztyfcie, płótno; 40 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kalina / Horoń / Vienne / 2017.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł