Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Nr katalogowy: 388
Roscigno, Via Pecori, 2010
olej, płótno; 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: SV [w czworokącie];
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł