Nr katalogowy: 353

Tomasz CICHOWSKI (ur. 1971)

Nr katalogowy: 353

Bez tytułu, 2020

olej, płótno; 60 45 cm;
na odwrocie opisany: T. CICHOWSKI 2020.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł