Nr katalogowy: 379

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 379

Macierzyństwo V, 1966

olej, płótno; 100 x 45 cm;
opisany na odwrocie: 1966 / WŁADYSŁAW / POPIELARCZYK / "MACIERZYŃSTWO V”.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł