Nr katalogowy: 382

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 382

Nad Motławą, 1978

olej, karton naklejona na płytę; 19 x 33 cm;
sygn. p. d.: W. Zakrzewski;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł