Nr katalogowy: 386

KLIMEK LUDWIK (1912 - 1992)

Nr katalogowy: 386

Wiosna, 1975

akwarela, gwasz, papier; 60 x 45 cm;
sygn. i dat. l. d.: Klimek 75;
estymacja: 2 600 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł