Nr katalogowy: 370

Julia HALAN

Nr katalogowy: 370

Nareszcie razem, 2021

tempera, olej, złoto, srebro, płótno lniane; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: HALAN / 2021;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł