Nr katalogowy: 367

Ilona Irmina IWAŃSKA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 367

Galaktyczna noc, 2009

olej, akryl, płótno; 114 x 146 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: 2009 / KIN / 203 / ilona / irmina / iwańska;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł