Nr katalogowy: 377

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

Nr katalogowy: 377

Syreny, 1973

olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napisy autorskie oraz nalepka z MN w Gdańsku z wystawy pośmiertnej z 1983 roku
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł