Josef VETROVSKY (1897-1944)
Nr katalogowy102
Akt kobiecy stojący, ok. 1935
fotografia czarno-biała, brom, papier,
36,1 x 26,8 cm;
36,1 x 26,8 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy104
Główka chłopczyka, 1928
litografia, papier, 15 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WH (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
500 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy107
Plakat III wystawy Towarzystwa
Artystów Polskich "SZTUKA", 1899
litografia, papier, 85,5 x 62 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Wilhelm WACHTEL (1875-1942)
Nr katalogowy109
Młodzież w kibucu
litografia, 50 x 70 cm (całość);
sygn. p. d.: WWachtel oraz l. d.: WW
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Ludwik MISKY (1884-1938)
Nr katalogowy111
Widok dworku -z teki litografii Czartaka
litografia, papier, 19,5 x 25,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: LMisky, l. d.: Czartak
Cena wywoławcza.
600 zł
Marcin KITZ (1891-1943)
Nr katalogowy201
Kwiaty w wazonie, 1931
akwarela, papier, 38,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: MKitz 931 (?)
sygn. p. g.: MKitz 931 (?)
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Sylweriusz SASIM (1922-1996)
Nr katalogowy203
Podwórze, 1955
akwarela, papier, 25,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Sasim/ 1955
sygn. l. d.: S. Sasim/ 1955
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy205
Portret kobiety
pastel, papier, 48,7 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)
Nr katalogowy207
Pejzaż z Heringsdorf, 1893
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
26 x 35 cm; sygn. p. d.: Miłosz K/ Heringsdorf 1893
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Teresa ROSZKOWSKA (1904-1992)
Nr katalogowy210
Parasole. Targ włoski, 1962
akwarela, papier, 70 x 101 cm;
sygn. u dołu: TERESA/ ROSZKOWSKA/ 1962
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Stanisław JANOWSKI (1866-1942)
Nr katalogowy213
Przed huculską cerkwią
akwarela, papier, 28,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Janowski
sygn. p. d.: St. Janowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy216
Na prerii
olej, sklejka, 55,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)
Nr katalogowy218
Patrol
olej, tektura, 36,5 x 48,5 cm;
sygn. p.d.: I Zygmuntowicz
sygn. p.d.: I Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy221
Patrol zimą, ok. 1930
olej, płótno, 56 x 76 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy225
Na posterunku - z epopei napoleońskich
olej, płótno naklejone na tekturę, 52,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1929
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy227
Wesele krakowskie, 1935
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak/ 1935.
Cena wywoławcza.
36 000 zł
Joachim WEINGART (1895-1942)
Nr katalogowy229
W porcie
olej, papier naklejony na sklejkę, 24 x 30 cm;
sygn. p. d.: Weingart
sygn. p. d.: Weingart
Cena wywoławcza.
12 500 zł