Nr katalogowy: 111

Ludwik MISKY (1884-1938)

Nr katalogowy: 111

Widok dworku -z teki litografii Czartaka

litografia, papier, 19,5 x 25,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: LMisky, l. d.: Czartak