Nr katalogowy: 224

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 224

Szarża 3. Pułku Ułanów Obrony Kraju,1888

olej, płótno, 250 x 350 cm;
sygn. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1888