Nr katalogowy: 213

Stanisław JANOWSKI (1866-1942)

Nr katalogowy: 213

Przed huculską cerkwią

akwarela, papier, 28,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Janowski