Nr katalogowy: 223

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 223

Autoportret z koniem, 1928

olej, płótno, 126 x 96,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1928