Nr katalogowy: 210

Teresa ROSZKOWSKA (1904-1992)

Nr katalogowy: 210

Parasole. Targ włoski, 1962

akwarela, papier, 70 x 101 cm;
sygn. u dołu: TERESA/ ROSZKOWSKA/ 1962