Nr katalogowy: 208

Stanisław JASIŃSKI (1862-1901) - przypisywany

Nr katalogowy: 208

Przed kąpielą, 1900

akwarela, gwasz, papier, 19 x 11 cm;
sygn. z prawej: J. 26/4 900