Nr katalogowy: 217

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 217

Arab - epizod z bitwy pod piramidami

olej, tektura, 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1939