Nr katalogowy: 222

Józef RYSZKIEWICZ (1856-1925)

Nr katalogowy: 222

O brzasku, 1912

olej, płótno, 87 x 111,5 cm;
sygn. l. d.: Józef Ryszkiewicz/ 1912