Nr katalogowy: 203

Sylweriusz SASIM (1922-1996)

Nr katalogowy: 203

Podwórze, 1955

akwarela, papier, 25,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Sasim/ 1955