Nr katalogowy: 207

Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)

Nr katalogowy: 207

Pejzaż z Heringsdorf, 1893

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
26 x 35 cm; sygn. p. d.: Miłosz K/ Heringsdorf 1893