710
Pudełko na papierosy brąz złocony, mahoń; Warszawa,
firma Braci Łopieńskich, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

711
Krucyfiks tempera na szkle, drewno sosnowe, barwione;
Śląsk, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

712
Ołtarzyk podróżny porcelana, mosiądz;
Francja?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

713
Środkowa kwatera ołtarzyka podróżnego mosiądz, odlew; wys. 13,7 cm, szer. 8 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

714
Lampa gabinetowa z figurką żniwiarki Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

715
Polifon z 12 melodiami Szwajcaria, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

716
Garnitur na biurko w stylu art deco marmur czarny, z białymi żyłkami, mosiądz
czerniony i niklowany; Europa Zachodnia,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

717
Kałamarz U. S. A., Nowy York, firma Tiffany, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

718
Bransoletka platynowo - złota brylant o masie ok. 0,52 ct, E-G/Si, złoto pr.0, 583,
platyna, masa łączna wyrobu 14.450 g,
Cena wywoławcza. 7 000 zł

719
Pierścionek platynowy 1 brylant o masie ok. 0,90 ct, otoczony 28 szt brylantów
o łącznej masie 0,35 ct, platyna;
masa łączna wyrobu 6,050 g
Cena wywoławcza. 18 000 zł

720
Komplet platynowy 3 szafiry o łącznej masie 10,50 ct
oraz łącznie 54 szt brylantów; platyna,
masa łączna wyrobu 16.600g
Cena wywoławcza. 25 000 zł

721
Pierścionek złoto - platynowy w typie art-deco; 3 szt brylantów o łącznej masie
ok.0,65 ct; złoto pr.0,580, platyna,
masa łączna wyrobu 3.300 g.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

722
Ikona - „Prazdniki” Rosja, XX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

723
Ikona -„Pantokrator” Rosja, Moskwa?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

724
Ikona - „Św. Maria Magdalena” Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

725
Ikona -„Św. Pantelejmon - Męczennik” Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

726
Ikona - „Św. Mikołaj Cudotwórca” Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

727
Para rzeźb birmańskich z wyobrażeniem Kobiety-Lwa;
Birma (Myanmar), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

728
Naczynie ofiarne Birma (Myanmar), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

729
Leżący Budda Birma (Myanmar), XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

730
Thanka - „Budda Śiakjamuni z dwoma arhatami”;
Kraje Himalajów, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

731
Szabla arabska Bliski Wschód / Afryka północna, II poł XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

732
Kindżał rosyjski - tzw. „ bebut” Rosja, fabryka broni w m. Złatoust, 1916.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

733
Klamra do pasa kaukaskiego Kaukaz, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

734
Szabla polska, podoficerska,regulaminowa wz. 1921/22, w pochwie
Warszawa, firma Gabriel Borowski, lata 20/30. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

735
Para pistoletów skałkowych Niemcy, rusznikarz Richter, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

736
Szabla perska, typu szamszir Persja, XVIII / XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

737
Kilim dworski Wileńszczyzna, ok. 1840.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

738
Kilim ze zgeometryzowanymi wzorami roślinnymi;
Mikulińce k. Tarnopola, lata 30. XX w
Cena wywoławcza. 2 600 zł

739
Postument w stylu eklektycznym konstrukcja - mahoń; wkład - marmur;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

740
Para postumentów w stylu eklektycznym konstrukcja i fornir - mahoń; blaty i okładziny
- marmur czarny w białe żyłki; okucia mosiężne;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

741
Rama ozdobna, neomanierystyczna drewno rzeźbione, złocone;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

742
Zegar szafowy, podłogowy Szkocja, Kilmarnock,
zegarmistrz James Allan (odnotowany w 1807).
Cena wywoławcza. 7 000 zł

743
Zegar z budzikiem Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

744
Zegar kominkowy z Heraklesem Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 500 zł

745
Zegar ścienny z barometrem Francja, Paryż, firma Braci Japy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

746
Lustro w stylu eklektycznym Europa Środkowa (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 200 zł

747
Lustro ścienne w rzeźbionej, ażurowej ramie;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

748
Lustro w ramie w stylu klasycyzującym Polska, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 100 zł

749
Konsola z lustrem eklektyczna Europa Środkowa, Polska(?), ok. 1880
Cena wywoławcza. 8 000 zł

750
Zdrój ogrodowy, przyścienny brąz patynowany;
Włochy?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

751
Zbiornik na wodę kamień polerowany;
Włochy? XX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

752
Fontanna ogrodowa brąz patynowany;
Włochy?, XX w.
Cena wywoławcza. 48 000 zł

801
Stół w stylu art deco konstrukcja - dębina, palisandrowiec;
fornir - palisander; Europa Zachodnia, ok. 1935
Cena wywoławcza. 5 300 zł

802
Szafka kredensowa - tzw. kombajn w stylu art deco;
konstrukcja - sklejka, sosna;
fornir - orzech wzorzysty; Polska?, ok. 1935
Cena wywoławcza. 3 400 zł

803
Biurko w stylu art deco konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 10 000 zł

804
Stół w stylu art deco orzech, sosna; fornir orzech, palisander;
Europa Środkowa, ok. 1930
Cena wywoławcza. 7 300 zł

805
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowowschodnia, ok. 1860
Cena wywoławcza. 4 500 zł