710
Pudełko na papierosy
brąz złocony, mahoń; Warszawa,
firma Braci Łopieńskich, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
714
Lampa gabinetowa z figurką żniwiarki
Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
718
Bransoletka platynowo - złota
brylant o masie ok. 0,52 ct, E-G/Si, złoto pr.0, 583,
platyna, masa łączna wyrobu 14.450 g,
Cena wywoławcza.
7 000 zł
721
Pierścionek złoto - platynowy
w typie art-deco; 3 szt brylantów o łącznej masie
ok.0,65 ct; złoto pr.0,580, platyna,
masa łączna wyrobu 3.300 g.
masa łączna wyrobu 3.300 g.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
727
Para rzeźb birmańskich
z wyobrażeniem Kobiety-Lwa;
Birma (Myanmar), XIX/XX w.
Birma (Myanmar), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
731
Szabla arabska
Bliski Wschód / Afryka północna, II poł XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
735
Para pistoletów skałkowych
Niemcy, rusznikarz Richter, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
739
Postument w stylu eklektycznym
konstrukcja - mahoń; wkład - marmur;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
741
Rama ozdobna, neomanierystyczna
drewno rzeźbione, złocone;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
745
Zegar ścienny z barometrem
Francja, Paryż, firma Braci Japy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
747
Lustro ścienne
w rzeźbionej, ażurowej ramie;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
749
Konsola z lustrem eklektyczna
Europa Środkowa, Polska(?), ok. 1880
Cena wywoławcza.
8 000 zł
801
Stół w stylu art deco
konstrukcja - dębina, palisandrowiec;
fornir - palisander; Europa Zachodnia, ok. 1935
Cena wywoławcza.
5 300 zł
803
Biurko w stylu art deco
konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
Polska, ok. 1930
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
10 000 zł