Nr katalogowy: 201

Marcin KITZ (1891-1943)

Nr katalogowy: 201

Kwiaty w wazonie, 1931

akwarela, papier, 38,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: MKitz 931 (?)