Nr katalogowy: 211

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 211

Helena po latach, 1909

akwarela, papier, 31,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Kostrz / 1909