Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)

101
Kompozycja offset z folią wtłaczaną, papier, 84 x 64 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Maria JAS (ur. 1929)

102
Wędrówka II, 1969 sucha igła, papier, 39,5 x 33,5 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p. d.: Maria Jas 69 (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Teodor DURSKI (ur. 1976)

103
Sen, 2004 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; opisana u dołu: "Sen" Serigrafia 18/33 Teodor Durski 2004
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Roy LICHTENSTEIN (1923 - 1997)

104
Drowning Girl, ok. 1980 serigrafia, papier, 80 x 78,5 cm; sygn. p. d.: Lichtenstein;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

105
M-Maybe, ok.1980 serigrafia, papier, 84 x 84 cm; sygn. p. d.: Lichtenstein;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Jonasz STERN (1904 - 1988)

106
Kompozycja odbitka poligraficzna, 40 x 59,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: J. Stern 969
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

107
Zwiastun litografia, papier, 71 x 60 cm; sygn. l. d.: J. Naliwajko p. d.: 125/360
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

108
Trzy kobiety litografia, papier, 69,5 x 50,5 cm; sygn. p. d.: Lebenstein; l. d.: 21/75
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

109
Chorągiew 10 - Portret Marii Blumenfeld drzeworyt, papier, 55 x 41 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

110
Kąpiel litografia barwna, papier, 50 x 35 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Jadwiga MAZIARSKA (1913-2003)

111
Kompozycja dynamiczna rysunek, tusz, kredka, papier, 22,5 x 17 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

112
Gra w miasto, 2007 technika własna na kartonie, 100 x 70cm, sygn. p. d:. 2007 / R GANCARZ
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)

113
Autoportret węgiel, papier, 46 x 32 cm; sygn. p. d.: H. Krzysztofiak
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918 - 1998)

114
Portret z czerwonym trójkątem piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, karton naklejony na tekturę, 29,4 x 19,3 cm; (kompozycja);
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

115
Tańcząca dziewczynka i sfinks piórko, flamaster, papier, 19,5 x 21,8 cm (w oewietle oprawy), sygn. p. d.: Zb
Cena wywoławcza. 6 400 zł

116
Portret kobiety z kotem piórko, tusz, akwarela, papier naklejony na tekturę, 40 x 29 cm; sygn. p. d.: KMikulski 1974
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Inez KRUPIŃSKA (ur. 1968)

117
Anioł z muszlą technika własna, papier, 41 x 51,5 cm (w świetle oprawy); sygn. na odwrocie napis: INEZ KRUPIŃSKA 2004
Cena wywoławcza. 6 600 zł

118
Ferdynand piórko, tusz, gwasz, karton naklejony na tekturę, 14,9 x 17,9 cm (kompozycja); 29 x 40 cm (całość)
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

301
Babie lato olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. p. d.: Młodożeniec 1977
Cena wywoławcza. 10 000 zł

302
Cubistique, 2002 olej płótno, 73 x 91 cm; sygn. l. d.: S M/ 2002
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)

303
Gest II olej, płótno, 120 x 100 cm; na odwrocie napis: 120 x 100 cm / Ireneusz / Pierzg / 1962 / GEST. II.
Cena wywoławcza. 30 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

304
P-71-1015 olej, płótno, 30 x 40 cm; sygn. l. d.: Witold-K
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

305
Pegaz gwasz, tektura, 55 x 60 cm; sygn. p.d.: EUGENIUSZ GEPPERT
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

306
Martwa natura ze świątkiem olej, płótno, 77,5 x 90 cm; na odwrocie napis: Wł. Karol Zolich
Cena wywoławcza. 42 000 zł

Witold ZACZENIUK (1918 - 1999)

307
Grajkowie gwasz, papier, 67 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Grażyna BARTNIK (ur. 1952)

308
To były więzy, 2008 relief, karton, technika własna, 66 x 32 cm; opisany na odwrocie: TO BYŁY / WIĘZY / g. bARTnik / 2008
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Danuta LEWANDOWSKA (1927 - 1977)

309
Kompozycja 62/1975 technika własna, płyta piloeniowa, 27 x 21,2 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tomasz JAŚKIEWICZ (1932 - 1991)

310
Figura szachowa I, 1964 olej, płótno, 135 x 89cm; sygn. p. d.: T. JAŚKIEWICZ 64 R.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

311
Morze Czarne, 2007 olej, płótno, 90 x 90 cm; sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie: DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

312
Bez tytułu, l. 90-te olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

313
Święty Mikołaj olej, płyta, 57 x 48 cm; w załączeniu zdjęcie z autorskim potwierdzeniem autentyczności
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

314
Bez tytułu, 2005 tempera żółtkowa, płótno, 60 x 81 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Marian CZAPLA (ur. 1946)

315
Anturium dla Bożeny, 2002 akryl, tusz, brystol, 70 x 50 cm; sygn. l.g.: Czapla
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy ROSOŁOWICZ (1928-1982)

316
Seria Olimpijska - Obraz XV technika własna - struktura z masy plastycznej podmalowana farbą olejną, sklejka, 60 x 74 cm
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

317
Cztery Gracje, 1988 olej, tempera, płótno, 65 x 92 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

318
Bez tytułu olej, płótno naklejone na płytę, 55 x 74 cm; sygn. i dat. p. d.: henryk waniek 1978, l. d.: HENRYK WANIEK 1979
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

319
Wenus architektoniczna, 2000 olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2000
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

320
Kościół św. Katarzyny w Zgierzu olej, płótno, 138 x 70 cm; sygn. l. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

321
Przed lustrem, 1980 olej, płótno, 78 x 61,5 cm; sygn. l. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stefan CENTOMIRSKI (ur. 1928)

322
Alegoria miłości, 2002 technika mieszana, collage, płótno, 60 x 80 cm; sygn. i dat. p.d.: SCentomirski 2002;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

323
Spotkanie na tarasie, 1988 olej, płótno, 95 x 110 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 34 000 zł

324
Bez tytułu [Wiwisekcja sowy brązowej II] olej płótno, 100 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

325
Szkoła przedmiotów III, 2004 olej, płótno, 109,5 x 150 cm; sygn. l.d.: Jan Tarasin 04
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Andrzej Adam SADOWSKI (ur. 1946)

326
Rzym - via San Spirato olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. u dołu: A. A. SADOWSKI / 1980
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Mariusz KRUK (ur. 1952)

327
Bez tytułu, 2002 pastel, papier, 35 x 50 cm; na odwrocie napisy autorskie: M. KRUK / Poznań X 2002 r.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

328
Hotel Forum, 2002 olej, płótno, 100 x 73 cm; sygn. i dat. u dołu środkiem
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Andrzej PODKAŃSKI (ur. 1952)

329
Park akryl, płótno, 152 x 220 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

330
Wszystko, co pozostało, 2006 olej, płótno, 100,5 x 140 cm; sygn. p. d.: L. Polcyn 2006 Wszystko co pozostało
Cena wywoławcza. 5 700 zł