Nr katalogowy: 303

Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)

Nr katalogowy: 303

Gest II

olej, płótno, 120 x 100 cm; na odwrocie napis: 120 x 100 cm / Ireneusz / Pierzg / 1962 / GEST. II.