Nr katalogowy: 310

Tomasz JAŚKIEWICZ (1932 - 1991)

Nr katalogowy: 310

Figura szachowa I, 1964

olej, płótno, 135 x 89cm; sygn. p. d.: T. JAŚKIEWICZ 64 R.