Nr katalogowy: 311

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

Nr katalogowy: 311

Morze Czarne, 2007

olej, płótno, 90 x 90 cm; sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie: DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE